FURNITURE / Tables / Table 9851419
nr 985 1419
TABLE
med klaffar, senempire, längd: 48 + 2x34, djup: 99 cm, höjd: 73 cm, slitage, skador.
med klaffar, senempire, längd: 48 + 2x34, djup: 99 cm, höjd: 73 cm
Condition: slitage, skador
1500
SEK 1400
Monday October 5 2015
at 19:39:29
1.100 kr
1.200 kr (Robot)
1.300 kr
Senempiren
TABLE
Condition: slitage, skador
nr 985 1419
TABLE
Condition: slitage, skador
Estimate: | 1500 |
Sold: | SEK 1400 |
Monday October 5 2015 |
Senempiren